Ružomberský hlas
  • Pondelok 4. december 2023
  • 0:0:0
  • Online:

V živote človeka je to už raz tak. Všetko má svoj začiatok, i svoj koniec. Redakcia Ružomberského hlasu sprvoti sídlila v priestoroch mestského úradu na Hlinkovom námestí, v roku 2003 sa presťahovala do bývalého Domu služieb na Madačovej ulici. Získali sme tu väčšie priestory, ľahký prístup pre všetkých čitateľov, jasné a viditeľné miesto v centre Ružomberka. Táto etapa života redakcie Ružomberského hlasu sa však už zajtra (piatok) stane minulosťou. Pocity? Ťažko ich vyjadriť, no za starou dobrou "kockou", ako sa bývalý dom služieb zvykne nazývať, nám bude určite smutno.
Od zajtra (piatok 3. 8.) budeme sídliť v priestoroch Kultúrneho domu A. Hlinku na Bernolákovej ulici 1. Do 20. augusta máme dovolenku, potom sa tešíme na vás, čitateľov, už v novom sídle. Pre úplnosť uverejňujeme aj naše nové telefónne čísla: 044/431 36 48, 044/431 36 69. E-mailové kontakty a webstránka RH zostávajú nezmenené.
K príspevku prikladáme aj exkluzívne (trochu odľahčenia si predsa môžeme dovoliť) fotografie zo sťahovania z Madačovej ulice...
Redakcia RH

Vyhľadávanie

Pondelok 4. december 2023
0:0:0
Online: