Ružomberský hlas
  • Streda 24. apríl 2024
  • 0:0:0
  • Online:

Ružomberský hlas č.10+11/2023 mal vyjsť ako dvojčíslo 1. júna 2023. Teda, včera. Distribučná spoločnosť mala naše noviny distribuovať už včera na všetky odberné miesta (novinové stánky, predajne, supermarkety a ostatné). Nestalo sa tak. Ani včera, a dokonca ani dnes.

Ružomberský hlas sa aktuálne predáva len u kolpoltérov a v Informačnom centre Ružomberok. Skôr a lepšie povedané, dopredáva. Pretože záujem je veľký, a naše možnosti obmedzené. V novinových stánkoch a na ostatných odberných miestach bude k dispozícii nové číslo RH až od zajtra, teda 2 dni po oficiálnom vydaní Ružomberského hlasu.

Nemôžeme bližšie špecifikovať presný problém, pretože ten je v štádiu riešenia s tým, kto ho spôsobil. V každom prípade sa čitateľom Ružomberského hlasu OSPRAVEDLŇUJEME za to, že v novinových stánkoch a inde nemali k dispozícii naše noviny nielen včera (v deň oficiálneho vydania RH), ale dokonca ani dnes. Bude v predaji oficiálnou cestou až od zajtra.

Mrzí nás to predovšetkým z dvoch dôvodov. Po prvé, za tento lapsus a neospravedlniteľný problém nemôže redakcia, ani vydavateľ (napriek tomu sa ospravedlňujeme). Po druhé, išlo o nosné číslo roka, ktoré bolo z podstatnej časti venované 35. Ružomberskému jarmoku (začína dnes). Vyšlo takmer po mesiaci z technických príčin, aj preto sme si dali záležať na jeho kvalitnej, stopercentnej a včasnej distribúcii. 

Nestačilo to, bohužiaľ.

Stovky kusov RH, ktoré sme horko-ťažko uviedli do predaja od včerajšieho večera, sú už takmer vypredané. Ďalšie budú k dispozícii až zajtra ráno na všetkých odberných miestach. Neskoro. Dva dni potom, ako tam mali byť. Za vyše 20 rokov spolupráce s distribučnou firmou sa nám táto situácia nikdy nestala.

Čoskoro vás budeme môcť infomovať podrobnejšie...

Vyhľadávanie

Streda 24. apríl 2024
0:0:0
Online: