Najväčšie sídlisko Ružomberka sa zmieta v problémoch s parkovaním. Desiatky áut parkujú na miestach, kde bránia pracovníkom zimnej i letnej údržby, ale aj smetiarom pri vývoze odpadu. "Radi by sme upozornili, že Klačno je obytná zóna. To znamená, že autá môžu parkovať len na vyhradených plochách. Neradi by sme pristúpili k udeľovaniu pokút za nesprávne parkovanie, no už dlhodobo je v tejto lokalite situácia s parkovaním jednoducho neúnosná. Nedisciplinovaní vodiči sa musia polepšiť a nebrániť vozidlám údržby v činnosti," uviedol pre RH Ivan Kamhal z podnikateľského oddelenia Mestského úradu v Ružomberku.
(viac sa dočítate v RH3/2007, 16.2.)
(dom)






